O společnosti Yacht Empire™

Společnost Yacht Empire™ byla založena v srpnu 2010. Její majitelem je společnost s ručením omezeným Infosport Holding Group.

Infosport Holding Group funguje na ukrajinském trhu od dubna 1990. Společnost je známá svými projekty v oblasti sportu a reklamních práv na mezinárodní a národní soutěže a zápasy fotbalu, basketbalu, házené za účasti národních družstev Ukrajiny.

Ukrajinský byznys bude vzpomínat Infosport Holding Group díky tomu, že tato společnost vyvedla na ukrajinský trh vozy Honda. V této době s jeji účastí byl založen spolećný podnik «Dnipro Motor Invest», který úspěšně pokračuje ve svém podnikání a dodnes.

Neméně slavná je obchodní značka “Fuji”, která se objevila i zakotvila na Ukrajině v roce 1992 také díky Infosport Holding Group a její vztahům s mezinárodním společenstvím.

 

Ve směru jachtingu Infosport Holding Group začala pracovat ještě v roce 1998. Spolu s komerčním námořním přístavem Odesy ve vodách mezinárodního námořního nádraží bylo vybudováno marinu pro parkování motorových jachet. Na jeji základně bylo založeno jachtařský klub a zahájen projekt «Sealine» v Ukrajině.

Od roku 1998 do roku 2001 prodali jsme více než 40 palub Sealine různých tříd a zajištěno úplné zaplnění Odeské mariny.

V roce 2002 Infosport Holding Group si pronajala pozemek v traktu Čertoroj na břehu Dněpru v Kyjevě (park Družby národů) a investovala do rozvoje příslušného projektu moderního jachtařského přístavu. Společně se společností «Lukoil» na Ukrajině byla postavena první čerpací stanice na vodě pro motorové čluny.

Od roku 2010 jachting se stal hlavním směrem v činnosti společnosti s ručením omezeným Infosport Holding Group. Do spolupráce s Yacht Empire™ vstoupily společnosti jako MasdiaYachts Servises (Kypr) s.r.o, Trade End Sports Promotion (Česko) s.r.o, Celine Sayles Ukrajina (Ukrajina) s.r.o, LuxYachts s.r.o a další.

V roce 2014 Yacht Empire pokračovala v rozšiřování svých mezinárodních vztahů. Díky tomu nyní máme příležitost nabízet Vám chartery na Kypru na jachtě Marquis 560 a na Azurovém pobřeží v Cannes na jachtě C 34.

 

V roce 2014 Yacht Empire™, začala svou spolupráci v oblasti propagace nové značky DREAMLINE. To jsou mega jachty nové generace o délce od 26 do 49 m a více.

V dnešní dobu Yacht Empire™ představuje na trhu čtyři značky motorových jachet: Sealine (Německo), Marquis (Spojené státy); Carver (Spojené státy), DREAMLINE (Itálie).

Projekty Yacht Empire™ to je nový přístup k jachting obchodu, který dosud neprokázala žádná společnost na trhu jachet v Ukrajině. Základem filozofie Yacht Empire™ jsou nashromážděné zkušenosti ve vývoji jachtingu ve Středomoří, Jadranu, Řecku, Kypru.

Hlavním cílem je zajistit, aby lidé, ochotni používat jachting pro uzdravení, odpočinek nebo prozkoumání dostupných vodních ploch Ukrajiny, po obracení na pracovníky Yacht Empire™ mohli záskat celou řadu potřebných služeb.

Příručka:

Laškul Vladimir Hrihorjevič - zakladatel Yacht Empire™.

V roce 1998 spolu s Odeským komerčním námořním přístavem ve vodách Odeského mezinárodního námořního nádraží vybudoval marinu pro parkování motorových jachet. Začátek propagace palub Sealine na Ukrajině.

V roce 2000 prošel kurzy kapitánů jacht na mořském přístavu Rijeka (Chorvatsko).

Aparenko Jekateřina – ředitel projektu Yacht Empire™.