Charter

Pronájem jachet je jedním z nejlepších způsobů jak strávit dovolenou a víkendy.

Určitě nemá smysl ubytovat se v dusném hotelu a být připoutaný k jeho okolí, zatímco na jachtě před Vámi se otevře celé Středomoří, ze kterého především Chorvatsko se považuje za nejlepší region pro jachtařské okružní plavby.

Na území Chorvatska se nachází více než tisíc různých ostrovů, obydlené a neobydlené, kde jsou mnoho úžasných měst s tisíciletou historií. A vzhledem k tomu, že poklady Chorvatska jsou na všech jeho ostrovech, vypracovali jsme řadu různých cest, aby uspokojit přání kteréhokoliv z našich klientů. Také pro Vás budeme schopni vytvořit exkluzivní plán cesty, že bude zcela záviset na vašich preferencích.

Stejně jako ve většině středomořských zemích, v Chorvatsku sezóna trvá velmi dlouho. Od dubna do konce listopadu. Během tohoto období dominuje suché a jasné počasí.

Pokud se rozhodnete na pronájem-charter jachty, získáte víc, než pouze loď. S Vámi bude pracovat vysoce kvalifikovaný tým odborníků, který má bohaté zkušenosti s organizováním jachtařských plaveb. A jejich úsilí bude zaměřené k tomu, aby jste si mohli užívat maximální potěšení z plavby.

Při plavbě mezi ostrovy na motorových jachtách můžete navštívit mnohem více míst za kratší dobu, jakož navštívit celou řadu měst, která se nachází ve velké vzdálenosti od sebe navzájem. А zkušená posádka zajistí klidnou a bezpečnou plavbu bez jakýchkoli starostí.

Od léta 2014 roku obchodní značka Yacht Empire™ nabízí novou službu - VÍKENDOVÝ CHARTER na jachtě Marquis 560 ve vodách Kypru a jeho okolí.

Také můžete využít formou charter jachtu Carver C34, která se nachází v Cannes.

Сena: 400 USD za hodinu plus palivo. Pronájem jachty ne méně než na 4 hodiny. Za každou další hodinu je účtována sleva.

Objednávání a rezervace jachet ve víkendovém charteru můžete provádět na tel.: +38 (044) 280 53 45 nebo +38 (050) 469 32 30.