Konzervace a dekonzervace jachty

Kromě organizování postupu ověřování a přípravy motorů s pomocí servisní společnosti (Volvo Penta, Mercury, Caterpillar), konzervace a dekonzervace jachty také znamená kontrolu všech inženýrských systémů lodi, jakož i vhodné práce pro uskladnění jachty na zimní parkování.

Nesprávně připravená na zimu jachta může způsobit docela vážné finanční investice na začátku navigační sezóny, kdy bude třeba sestoupit k vodě. Stejně jako nesprávně uspořádané zvedání / spouštění plavidla na vodu může mít za následek poškození trupu a jiných částí jachty.

Aby všechno udělat správně, doporučujeme Vám najmout služby zkušené jachting společnosti, která již řadu let úspěšně působí na trhu a se etablovala jako dlouhodobý spolehlivý a profesionální partner.


Díky spolupráci s Yacht Empire™ nebudete mít starosti v zimě, a proces sestupu jachty na vodu na jaře bude jednoduchý, snadný a radostný pro celou vaší rodinu. Nabízíme plný rozsah prácí souvisejících s zimním uskladněním lodí nebo vynětím jachty s přezimování. Provádíme kontrolu všech lodních systémů, zvedání jeřábem na kýl bloky/stohy, stejně jako spouštění jachty na vodu, obalová technika jachty, dáváme obecná doporučení ohledně přezimování jachty, jakož pomůžeme Vám při řešení mnoha dalších, neméně důležitých otázek.