Přeprava jachet

Pokud potřebujete vyřešit problém přepravy Vaší jachty odkudkoliv v Ukrajinu nebo zajistit dopravu plavidla na území Ukrajiny, naše společnost je připravena Vám poskytnout odbornou pomoc.


Mající více než 10 let zkušeností v oblasti přepravy všech druhů plavidel, a to jak ve vodě i na souši, Yacht Empire™ poskytne služby ve všech záležitostech, od nakládání jachty na území výrobního podniku a do příjezdu plavidla do zvoleného Vámi přístavu, včetně příprava jachty ke spouštění na vodu.

Dopravní služby, které nabízíme:
- Přeplavba jachty trajektem do zvoleného místa a její další přeprava na území Ukrajiny se zvolenou profesionální posádkou.

Toto schéma je užitečné, když doba expedice se shoduje s navigací na Ukrajině. Také tato varianta dává možnost vlastníkovi zkontrolovat jachtu v terénu, díky čemuž jachta bude již plně připravena k provozu.

- Dodání jachty na přívěsu na souši.

Tato možnost se používá v případech, kdy jachtu nelze dodávat na vodě (v zimě, nebo kdy klient chce dostat jachtu na Ukrajině zabalenou a bez stanovených motohodin). V tomto případě, zpravidla pracujeme v tandemu s jednou z mezinárodních dopravních společností s cílem zajistit bezpečnou a včasnou přepravu Vaší lodě na místo určení.


- Nakládka a doprava uvnitř Ukrajiny.

Zvedání, přeprava a spouštění jachty na vodu s pomocí kvalifikovaných odborníků a potřebného vybavení.