Výběr posádky

Yacht Empire™ má rozsáhlou databázi kvalifikovaných pracovníků v oblasti jachtingu (kapitáni, mechanici, pomocníci kapitána a námořníci, kuchaři a stevardi). Můžete si být jisti, že najdeme pro Vás nejlepší posádku v nejkratším možném čase v plném souladu s Vašimi požadavky a vzhledem k Vašemu rozpočtu.


Exkluzivní spolupráce s předními mezinárodními leasingovými společnostmi dává možnost vyhledávat zaměstnance po celém světě. Proto máte možnost sestavit profesionální tým, jehož úroveň připravy bude splňovat nejvyšší mezinárodní standardy. Tento faktor lze jen těžko podcenit, protože při cestování na vodě často svěřujete do rukou kapitánovi a posádce bezpečnost cestujících na palubě.


Zaměstnání


Pokud jste kvalifikovaný kapitán, mechanik nebo jiný pracovník v oblasti jachtingu, jsme vždy připraveni Vám poskytnout zajímavé pracovní nabídky, a to jak na Ukrajině, tak v zahraničí. Pokud máte zájem o pravidelné zasílání nabídek práce, zašlete prosím svůj životopis s fotografií, jakož i kopie certifikátů a diplomů na adresu: katia@empireyachts.holdings