Zprostředkování

Yacht Empire™ nabízí svým klientům servis jachtařského zprostředkování.

Jachtařské zprostředkování to je zprostředkování nákupu a prodeje ojetých jachet. Někdy jachtařské zprostředkování také znamená nákup/prodej nové lodi, jestliže ta má majitele. Obvykle, v tomto procesu spolupracují prodávající, kupující a profesionální makléř. V některých případech uzavření obchodu se provádí za účastí dvou brokerů – od prodávajícího a od kupujícího.

Nákup ojeté jachty může být to pravé řešení, ale tento proces vyžaduje zvláštní pozornost z kupujícího. Je nutné pečlivě zkontrolovat všechny dokumenty, vypracovat úplné a bez chyb kupní smlouvy, jakož provést kontrolu zaměřenou na stanovení možných vad nebo poškození plavidla. Úkolem brokera je poskytnout všechny nenápadné na první pohled detaily a předem varovat kupujícího, jakož i vyrovnat všechny sporné otázky mezi stranami.


Prodávající potřebuje brokera, aby ten co nejdříve našel kupce na jeho jachtu, a kupující potřebuje brokera, aby kvalifikovaně provést kontrolu plavidla a zajistit právní pomoc při uzavření obchodu.

Broker musí také mít odpovídající znalosti v oblasti cen na světovém jachetním trhu, takže obě strany mohou diskutovat o skutečné ceně, za kterou je možné prodat jachtu. Není žádným tajemstvím, že mnozí majitelé jsou ochotni prodat své jachty za přemrštěné ceny, a hodně kupujících je chtějí koupit za cenu mnohem nižší než je skutečná cena.


Úkolem brokera je se všemi se dohodnout a přivést obě strany k uzavření vzájemně výhodného obchodu.


Yacht Empire™ nabízí Vám použitou, ve výborném stavu jachtu Marquis 500 Sport Bridge která je nyní dostupná s 40 % SLEVOU!!!