Objevte si Canneský festival Jachtingu!

Canneský festival Jachtingu to jsou více než 550 výstavních lodních konstrukcí, více než 100 světových prezentací jachet, zkušební jízda jakékoliv jachty, efektní slavnostní přehlídka na vodě. A to vše na slavném nábřeží La Croisette v Cannes!

Procházející se podél mnoha kotvišť a pontonů uzavřeného portu a zaživ jedinečnou atmosféru Francouzské Riviéry, budete mít možnost vidět a ocenit to nejlepší a novější co je dnes v nabídce lodí, stejně jako seznámit se s výrobky loděnic z celého světa. Milovníci jachtingu jistě ocení magickou atmosféru přehlídky jachet na vodě.

Od snu ke skutečnosti, od tradicí k modernosti a inovací, do Cannes přijedou nejprestižnější obchodní značky, aby Vám ukázat neuvěřitelné, ohromující jachty. Umění života na palubě se neustále vyvíjí, a účastníci výstavy představí všechny své odborné znalosti ve fórech konaných v Palais des Festivals.

Canneský festival Jachtingu sdružuje klíčové hráče ve světě luxusních jachet. A nezáleží na tom, zda to jsou vystavovatelé demonstrující své novinky, nebo majitelé jachet či budoucí kupující, všech je spojuje jedinečná možnost - výlety na lodích! Co může být lepší, než zažít pocit svobody a lehkosti u kormidla své luxusní jachty? Vycítit všechny detaily řízení jachty ještě před provedením nákupu?

Yacht Empire™ nabízí Vás využít tuto skvělou příležitost - ponořit se do světa jachtingu a navštívit Canneský festival Jachtingu (Cannes Yachting Festival), který se bude konat v době od 08.09.2015 do 13.09.2015r.

Jsme připraveni pomoci Vám s tímto, máme možnost převzít všechny problémy k získání pozvání od organizátorů výstavy lodí, dostání víza, rezervace hotelu a objednání letenek. A Vám stačí jen kontaktovat zástupce naší společnosti, který ochotně poradí Vám ve všech otázkách.