Vážení milovníci jachtingu!

V souvislosti s přiblížením sezóny plavby v roce 2015 Vás přivítáme a informujeme, že společnost Yacht Empire™ je "bojovně naladěná". Přes vojenské a politické události na východě Ukrajiny a anexi Krymu, budeme a nadále "jít" směrem, který byl vybrán dříve. Budeme velmi rádi, pokud budete s námi udržovat kontakt, a my Vás budeme nadále informovat o světových trendech a novinkách v oblasti jachtingu.

Především, bychom rádi informovali, že:

а) Yacht Empire™ získala výlučné právo představovat na Ukrajině nové mega-jachty značky DREAMLINE.

DREAMLINE - to je nová generace mega-jachet o délce 26 až 49 m. Při tvoření těchto exkluzivních a vynikajících jachet DREAMLINE využila inovativní přístup k struktuře a designu. Trupy jachet byly konstruovány ve spolupráci s inženýry- stavitelé lodí z společnosti ArrabitoNaval pod vedením světoznámého konstruktéra GiuseppeArabitto.

б) v době od 12.02.2015 do 18.02.2015 v Miami (Florida) se konala mezinárodní výstava jachet a člunů, které se zúčastnili také představitelé společnosti Yacht Empire™. Protože i nadále představujeme na Ukrajině takové slavné značky jako Marquis a Carver. Vzhledem k výsledkům výstavy v Miami, s potěšením oznamujeme, že prvenství mezi lodí v hodnotě od $400 000 má značka Carver, která v roce 2013 dostala obnovený italský design. Nyní vidíme moderní design, vylepšenou ergonomii, spolehlivá technická řešení. Pozoruhodným představitelem této značky je jachta Carver С34, která získala titul "Jachta Roku" na výstavě v Japonsku v roce 2013.

 

Nyní již jsou dostupné pro výrobu tyto sloty:

 

Carver C37 – na objednávku, základní cena – $ 376 195

 

Carver C40 – na objednávku, základní cena – $ 477 250

 

Carver C43 – na objednávku, základní cena – $ 555 000

в) mezi prvotřídní jachty se vyznačuje značka Marquis.. Můžeme mnoho hovořit popisující Marquis, ale poznat trvalé zdokonalování každého prvku nebo předmětu na palubě lodi lze jen tehdy, když se jich osobně dotknete. Jakmile se otevřou dveře do salónu, hned se ponoříte do vůně drahého dřeva a jemné kůže. Lesk mramoru a skleněných povrchů vytváří atmosféru luxusu a vytříbeného vkusu. A dokonce i poté, co budete na jachtě jen krátký čas, již nikdy nebudete chtít ji opustit. A skutečnost, že všechny jachty značky Marquis mají nejvyšší úroveň bezpečnosti kategorie "A" (moře, oceán), toto přidává další plus k její zásluhám. Na této lodi Vy a Vaše rodina budete vždy v bezpečí.

Nyní již jsou dostupné pro výrobu tyto sloty:

 

Marquis 500 – na objednávku, základní cena – $ 1 142 857

 

Marquis 660 – na objednávku, základní cena – $ 2 428 571

 

Marquis 720 – na objednávku, základní cena – $ 3 142 857

Zde si každý najde to, co hledá pro sebe!Agresivní a individuálně sportovní design s high-tech liniemi interiérových prvků- Vás zaujme linie sportovních modelů Marquis 500 a Marquis 660. Chcete klasickou neporazitelnost výletní lodi s pohodlnými úctyhodnými liniemi – můžete si vybrat Marquis 560 nebo Marquis 720. Všechny tyto modely čekají na Vás!

Společnost Yacht Empire™ je připravena poskytnout veškeré potřebné služby pro realizaci vašich snů: my se postaráme o všech záležitostech týkajících se objednávky, stavebních prací, registrace a doručení jachty do zadaného Vámi přístavu, a pro Vás stačí jen se rozhodnout, která to bude jachta…

Aby usnadnit Vám přijetí rozhodnutí, společnost Yacht Empire™ pořádá cesty ve vodách ostrova Kypru na jachtě Marquis 560. Na přání, aby jste si zažili plnost jachtařského života, můžete si pronajmout Carver С34na francouzskou Riviéru za výhodných pro Vás podmínek. Náklady na služby pro organizaci turné nebo pronájmu lodi závisí na počtu dní, hodin nebo služeb v charteru, stejně jako náklady na ubytování v hotelech Kypru nebo na francouzské Riviéře. Program a ceny jsou projednávány jednotlivě. Zveme Vás se ponořit do báječné námořní plavby s Yacht Empire™.

Konec konců, život je tak krátký, a Svět je tak obrovský a vidět ho je mnohem příjemnější na palubě soukromé jachty... S úctou, Yacht Empire™.