Výsledky soutěže «Obchodní značka Yacht Empire™ Mistrovství Ukrajiny mezi týmy dívek WU-16»

Slavnostní otevření Mistrovství se konalo ve Skadovsku na stadionu Kolos za účasti Viceprezidenta fotbalové federace Ukrajiny, Předsedy Výboru pro ženský fotbal FFU Volodymyra Laškula, Zástupce vedoucího Chersonské regionální státní správy Vadyma Čabana a Předsedy Chersonské Oblastní fotbalové federace Vjačeslava Bohuna.

Na slavnostním otevření soutěže před účastníky i diváky řeč pronésl Volodymyr Laškul. On řekl, že rozhodnutím uspořádat soutěže v Skadovském okrese Fotbalová federace Ukrajiny podpořila iniciativu Chersonské regionální federace, tímto darovála regionu skutečnou slavnostní sportovní událost. Kromě toho, turnaj této úrovně nejen upoutal pozornost veřejnosti k ženskému fotbalu a stal důstojnou platformou pro podporu a rozvoj tohoto sportu mezi mládeží Chersonského kraje.

Vítězem Soutěže «Obchodní značka Yacht Empire™ Mistrovství Ukrajiny mezi týmy dívek WU-16» se stal umanský tým Pantery. Na druhém místě fotbalistky fotbalového týmu z Ivano-Frankivska Sportovní školy pro dětí a mládež č.3, a bronzovou medaili dostaly fotbalistky Charkivské regionální Vysoké školy tělesné výchovy a sportu.

__________________________________________________________________________________Video:

Také podle výsledků soutěže byly vybrány nejlepší hráče: Nejlepší brankář – Olga Rjabovol (Charkivská regionální Vysoká škola tělesné výchovy a sportu), Nejlepší obránce – Daryna Olijnyk (Pantery), Nejlepší midfielder – Anastasija Kumeda (Pantery), Nejlepší útočník – Viktorija Seremčuk (Sportovní škola pro dětí a mládež č.3).

Všechny týmy, které se zúčastnily Mistrovství (450 osob) dostaly památné znaménka Obchodní značky Yacht Empire™, a závodníci obdržely dárky na památku od titulárního partnera Mistrovství Obchodní značky Yacht Empire™.

Připomeňme si, že toto Mistrovství mělo rekordní množství účastníků - 21 družstvo z 18 oblastí Ukrajiny!