Yacht Empire™ se stala titulárním partnerem Mistrovství Ukrajiny mezi týmy dívek WU-16
Ženský fotbal na Ukrajině nabírá stále větší popularitu jako mezi fanoušky, a mezi sponzory a partnery. Vzhledem k tomu, že vidíme perspektivu v oblasti vývoje tohoto sportu a s ohledem na skutečnost, že konečný závod se bude konat přímo u moře, Obchodní značka Yacht Empire™ přispěla k podpoře Mistrovství Ukrajiny mezi týmy dívek WU-16, konané ve městě Skadovsk Chersonské oblasti v době od 21. do 26. září.Ředitel projektu Yacht Empire™ Aparenko Jekateřina řekla::
– Od samého začátku své činnosti Obchodní značka Yacht Empire™ žije pravidlem "pracovat tak, aby předejít všech" a nabídnout trhu něco, co pro něj možná bude překvapenim. Když jsme začali pracovat v oblasti jachtingu v roce 1998, jsme riskovali a se stali možno řící, průkopníky ve vlnách samostatné Ukrajiny. Nyní, při ohlédnutí zpátky, lze říci, že riziko bylo oprávněné, neboť společnost měla řadu úspěšných projektů a spolupráce s mezinárodními značkami jako např.: Sealine (Německo), Marquis (USA); Carver (USA), Dream Line (Itálie).
Vzhledem k tomu, že Mistrovství Ukrajiny mezi týmy dívek WU-16 se bude konat na pobřeží Černého moře, ve městě Skadovsk Chersonské oblasti, Obchodní značka Yacht Empire™ rozhodla se podpořit popularitu fotbalu mezi ženské publikum, rozšířit tradiční rozsah svého podnikání a dát šanci pro ještě víc aktivnější rozvoj ženského fotbalu na Ukrajině.

Během konání Mistrovství Ukrajiny Obchodní značka Yacht Empire měla na starosti financování nákladů na dopravu týmů z Chersona do Skadovska a zpáteční cestu do Chersonu, spolu s fotbalovou Federací Chersonské oblasti uspořádala setkání členů týmů na nádraží v Chersonu. Každý tým dostal od Obchodní značky Yacht Empire ocenění, а každý z účastníků akce (450 osob) dostal dárek na památku.


Obchodní značka Yacht Empire™ přeje všem velkou hru a hodně sportovních úspěchů!